A A A K K K
людям із порушенням зору
Відділ культури, туризму та релігій Яготинської міської ради

Робочий візит до Чорнобаївської СТГ Черкаської області

Дата: 03.06.2026 12:45
Кількість переглядів: 8

Відділ культури, туризму та релігій Яготинської міської ради щиро дякує за теплий і гостинний прийом Чорнобаївській громаді Черкаської області.

Особлива подяка селищному голові Сергію Любивому, начальнику відділу культури, молоді та спорту Людмилі Антонович, директору школи мистецтв Сергію Свиденку та викладацькому колективу, а також працівникам бібліотеки, будинку культури, музею та спортивного комплексу.

Дякуємо за змістовні зустрічі, щире спілкування та цінний обмін досвідом. Ми мали чудову нагоду ознайомитися з роботою закладів культури, перейняти кращі практики й надихнутися новими ідеями.

Переконані, що ця зустріч стане початком подальшої плідної співпраці, а попереду нас чекають спільні культурно-мистецькі проєкти, творчі обміни та нові можливості для розвитку наших громад.

Тримаймо культурний фронт разом!

 

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису

Фото без описуФото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора