Робочий візит до Чорнобаївської СТГ Черкаської області
Відділ культури, туризму та релігій Яготинської міської ради щиро дякує за теплий і гостинний прийом Чорнобаївській громаді Черкаської області.
Особлива подяка селищному голові Сергію Любивому, начальнику відділу культури, молоді та спорту Людмилі Антонович, директору школи мистецтв Сергію Свиденку та викладацькому колективу, а також працівникам бібліотеки, будинку культури, музею та спортивного комплексу.
Дякуємо за змістовні зустрічі, щире спілкування та цінний обмін досвідом. Ми мали чудову нагоду ознайомитися з роботою закладів культури, перейняти кращі практики й надихнутися новими ідеями.
Переконані, що ця зустріч стане початком подальшої плідної співпраці, а попереду нас чекають спільні культурно-мистецькі проєкти, творчі обміни та нові можливості для розвитку наших громад.
Тримаймо культурний фронт разом!











