Оголошення про проведення конкурсу на зайняття вакантної посади директора Яготинської дитячої школи мистецтв

Дата: 04.02.2022 12:15

Відділ культури та туризму Яготинської міської ради оголошує конкурс на зайняття вакантної посади директора   Яготинської дитячої школи мистецтв.

Загальні вимоги до кандидатів:

• вища освіта;
  • стаж роботи у сфері педагогічної роботи в мистецькому закладі не менше      3-х років;
  • володіння державною мовою;
  • здатність за своїми діловими та моральними якостями, освітнім і професійним рівнем  виконувати відповідні посадові обов’язки.

Обмеження щодо кандидатів:

• особа за рішенням суду визнана недієздатною або частково її дієздатність обмежена;
  • має судимість за вчинення злочину, якщо така судимість не погашена або знята в установленому законом порядку;
  • кандидат є близькою особою або членом сім’ї керівника органу управління закладу культури.

Документи, що подають претенденти на вакантну посаду:

• заяву про участь у конкурсі з наданням  згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»;
  • автобіографію та /або резюме (за вибором учасника конкурсу);
  • копію документа, що посвідчує особу та підтверджує громадянство України;
  • копію документа про вищу освіту;
  • мотиваційний лист, складений у довільній формі.

Особа може подати інші документи, які підтверджуватимуть її професійні та/або моральні якості.

Додаткова інформація щодо основних функціональних обов’язків, розміру та умов оплати праці, переліку питань для перевірки знання законодавства з урахуванням специфіки функціональних повноважень надає кадрова служба.

Документи на участь у конкурсі

приймаються протягом 30 календарних днів

з дня опублікування оголошення за адресою: