Запрошуємо на майстер-клас з виготовлення окопних свічок

Запрошуємо бажаючих долучитися до доброї справи й опанувати техніку виготовлення окопних свічок на майстер-класі від волонтера і майстрині хенд-мейду Тетяни Янко з Райківщини. Ви зможете розмалювати їх за власним задумом та передати частинку свого тепла українським захисникам.

09:23 11.10.2023

Персональна виставка робіт Тетяни Янко

Запрошуємо бажаючих відвідати виставку майстрині хенд-мейду Тетяни Янко з Райківщини, рукоділля якої переплелося з допомогою Збройним Силам України.

09:18 02.10.2023

Запрошуємо на засідання літературно-мистецької студії «Поетичне сузір’я Яготинщини»

Запрошуємо прихильників художнього слова  пізнати чари української поезії на засіданні літературно-мистецької студії «Поетичне сузір’я Яготинщини» та разом з письменниками нашого краю Анатолієм Вишневецьким, Жанною Купрієнко, Тетяною Архирей, Олександром Шевченко, Іриною Перцовою та Ларисою Зеленською скласти величну симфонію Дню Незалежності України

16:00 22.08.2023

Етносвітлиця відкриває двері!

Запрошуємо доторкнутись до споконвічних українських традицій та відвідати персональну виставку майстрині лялькарки Наталії Шевченко, яка діятиме з 7 по 17 серпня.

13:48 02.08.2023

Про стипендії Президента України для молодих письменників і митців

Указом Президента України від 30 грудня 2022 року №177 «Про додаткові заходи щодо державної підтримки культури і мистецтва в Україні» засновано 250 щорічних стипендій Президента України для молодих письменників і митців у сфері музичного, театрального, образотворчого, хореографічного, естрадноциркового мистецтва та кіномистецтва (віком від 14 до 35 років, які мають творчі досягнення). Положення про порядок призначення стипендій Президента України затверджено Указом Президента України від 23 січня 2018 року № 13 (зі змінами).

14:13 06.06.2023