ІІ Відкритий патріотичний фестиваль-конкурс «Народ-герой героїв появляє»

До уваги всіх, хто бажає взяти участь у ІІ Відкритому патріотичному фестивалі-конкурсі «Народ-герой героїв появляє», який буде проходити з 10 травня до 28 червня 2023 року      Засновником Фестивалю-конкурсу є Київський університет імені Бориса Грінченка, співзасновниками – Благодійний фонд сприяння розвитку освіти імені Бориса Грінченка та Національний академічний оркестр народних інструментів України.

08:43 30.05.2023

Запрошуємо майстрів народних ремесел до участі в проєкті «Pro Folk»

З метою популяризації творчості майстрів народних ремесел та пошуку замовників для їх виробів, Київська обласна державна адміністрація (Київська обласна військова адміністрація) запланувала запуск проєкту «Pro Folk» зі створення онлайн-каталогу майстрів народних ремесел та їх виробів. Майстри народних ремесел можуть стати невід’ємною частиною цього проєкту та відкрити для себе нові можливості.

11:31 27.03.2023

Про оголошення добору на заміщення вакантної посади директора Яготинської дитячої школи мистецтв відділу культури та туризму Яготинської міської ради

Відповідно до законів України «Про місцеве самоврядування», «Про службу в органах місцевого самоврядування», керуючись Законом України №2259-ІХ від 12 травня 2022 року «Про внесення змін до деяких законів України щодо функціонування державної служби та місцевого самоврядування у період дії воєнного стану» (далі — Закон № 2259) відділ культури та туризму Яготинської міської ради оголошує добір на заміщення вакантної  посади -  директора Яготинської дитячої школи мистецтв відділу культури та туризму Яготинської міської ради.

15:59 19.12.2022

Про оголошення добору на зайняття вакантної посади- директора Яготинської централізованої бібліотечної системи відділу культури та туризму Яготинської міської ради

Відповідно до законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про службу в органах місцевого самоврядування», «Про культуру», керуючись пунктом 5 статті 10 Закону України від 12 травня 2015 року №389-VIII «Про правовий режим воєнного стану» (зі змінами), Закону України від 12 травня 2022 року № 2259-ІХ «Про внесення змін до деяких законів України щодо функціонування державної служби та місцевого самоврядування у період дії воєнного стану», Положення про порядок призначення на посаду керівників закладів культури за результатами конкурсного відбору, затвердженого Рішенням Яготинської міської ради 25.02.2021 №376-06-VIII відділ культури та туризму Яготинської міської ради оголошує добір на заміщення вакантної посади – директора централізованої бібліотечної системи

15:40 18.07.2022