Про оголошення добору на заміщення вакантної посади директора Яготинської дитячої школи мистецтв відділу культури та туризму Яготинської міської ради

Дата: 19.12.2022 15:59

Відповідно до законів України «Про місцеве самоврядування», «Про службу в органах місцевого самоврядування», керуючись Законом України №2259-ІХ від 12 травня 2022 року «Про внесення змін до деяких законів України щодо функціонування державної служби та місцевого самоврядування у період дії воєнного стану» (далі — Закон № 2259) відділ культури та туризму Яготинської міської ради оголошує добір на заміщення вакантної  посади -  директора Яготинської дитячої школи мистецтв відділу культури та туризму Яготинської міської ради.

Умови
оголошення добору на зайняття вакантної посади – директора Яготинської дитячої школи мистецтв відділу культури та туризму Яготинської міської ради

Загальні умови

Посадові обов’язки

1.  Здійснює оперативне керівництво дитячою школою мистецтв, організовує її господарську, виробничу, соціально-побутову та інші види діяльності, забезпечує виконання завдань дитячою школою мистецтв, передбачених законодавством.
  2.  Впроваджує нові прогресивні форми і методи навчання.
  3.  Затверджує стратегію (перспективний план) розвитку Школи та освітні програми, розроблені педагогічною радою;
  4.  Забезпечує функціонування внутрішньої системи забезпечення якості освіти;
  5.  Вживає заходи щодо морального заохочення і матеріального стимулювання працівників та накладання дисциплінарних стягнення відповідно до діючого законодавства у межах своєї компетенції.
  6.  6.Діє від імені дитячої школи мистецтв, представляє її інтереси в органах державної влади та органах місцевого самоврядування, інших організаціях у відносинах з юридичними особами та громадянами.
  7.  Подає в установленому порядку відділу культури та туризму або уповноваженому ним органу квартальну та річну звітність про діяльність дитячої школои мистецтв.

Умови оплати праці

1) посадовий оклад – 7223,70 грн.;

2) надбавка за вислугу років;

3) надбавка за престижність праці;

4) інші виплати, надбавки, премії – у разі встановлення.

Інформація про строковість чи безстроковість призначення на посаду

Граничний строк перебування особи на посаді, на яку її призначено відповідно до абзацу першого частини п’ятої статті 10 Закону України від 12 травня 2015 року               № 389-VIII «Про правовий режим воєнного стану» (зі змінами), становить 12 місяців з дня припинення чи скасування воєнного стану.

Після припинення чи скасування воєнного стану, але не пізніше шести місяців з дня його припинення чи скасування, на посаду

директора Яготинської дитячої школи мистецтв відділу культури та туризму Яготинської міської ради, буде оголошено та проведено конкурс у визначеному законодавством порядку.

Перелік інформації, необхідної для участі в доборі, та строк її подання

Особа, яка бажає взяти участь у доборі з призначення на вакантну посаду, подає таку інформацію:

1. заяву із зазначенням основних мотивів щодо зайняття посади;
  2. резюме;
  3. Програма розвитку навчального закладу на 5 (п’ять) років (тезисно);
  4. копію документа, який посвідчує особу;
  5. заповнену особову картку з відповідними додатками;
  6. копію документа про освіту;
  7. копію військового квитка (у разі наявності);
  8. 1 фотокартку розміром 3х4 см.

Особа, яка виявила бажання взяти участь у доборі з призначення на вакантну посаду, може подавати додаткову інформацію, яка підтверджує відповідність встановленим в оголошенні вимогам, зокрема стосовно досвіду роботи, професійних компетентностей, репутації  (характеристики, рекомендації, наукові публікації тощо).

Строк подання документів: 8 (вісім) календарних днів з дня оприлюднення інформації про проведення добору на офіційному сайті відділу культури та туризму Яготинської міської ради

Останній день прийому документів

26 грудня 2022 року

Прізвище, ім’я та по батькові, номер телефону та адреса електронної пошти особи, яка надає додаткову інформацію з питань проведення добору

Шкуркіна Данута Іллівна

тел. (04575) 5-40-09,

адреса електронної пошти:

jagotyn-vkt@ukr.net

кабінет № 23

щодня з 8.00 до 17.00 години,

у п’ятницю з 8.00 до 15.45 години,

обідня перерва - з 13.00 до 13.45 години,

крім вихідних днів.

Кваліфікаційні вимоги

вища, не нижче ступеня спеціаліста

Досвід роботи

у сфері культури не менше трьох років

Володіння державною мовою

вільне володіння державною мовою

Вимоги до компетентності

Вимога

Компоненти вимоги

1.

Лідерство

вміння обґрунтовувати власну позицію;

вміння працювати в команді та керувати

командою;

2.

Прийняття ефективних рішень

вміння вирішувати комплексні завдання;

ефективно використовувати ресурси (у тому

числі фінансові і матеріальні);

вміння працювати з великими масивами

інформації;

вміння працювати при багатозадачності;

3.

Особистісні компетенції

аналітичні здібності;

дисципліна і системність;

самоорганізація та орієнтація на розвиток;

дипломатичність та гнучкість;

незалежність та ініціативність;

вміння працювати в стресових ситуаціях;

4.

Уміння працювати з комп’ютером

володіння комп’ютером на рівні досвідченого

користувача (вміння використовувати

комп’ютерне обладнання та програмне

забезпечення);

досвід роботи із офісним пакетом Microsoft Office

(Word, Excel, Pover Point), навички роботи  з

інформаційно-пошуковими системами в мережі

Інтернет, вміння використовувати офісну техніку.

Професійні знання

Вимоги

Компоненти вимоги

1.

Знання законодавства

Знання:
 Конституції України;

Закону України  «Про місцеве самоврядування в

Україні»;

Закону України «Про запобігання корупції»;

Закону України «Про культуру»

2.

Знання спеціального законодавства, що пов’язане із завданнями та змістом роботи директора Яготинської дитячої школи мистецтв до посадової інструкції (положення про структурний підрозділ)

Закону України «Про освіту»;

Закону України «Про позашкільну освіту».