Відбулася ІІ благодійна ярмарка

Дата: 02.06.2022 09:04

Діти - це головна радість і надія для батьків. Вони справжнє майбутнє не тільки для держави, а й для всього світу.

Міжнародний день захисту дітей традиційно відзначається в перший день літа - 1 червня. Для українських школярів він збігається з початком літніх канікул, тому у дітей подвійне свято.

Та на жаль цього року воно не таке веселе і радісне, як завжди. І, щоб якось порадувати, відволікти  наших дітей від сумних та тривожних подій сьогодення і допомогти нашим захисникам та захисницям, які відстоюють   кордони    України, бережуть  наш спокій,  була організована ІІ благодійна виставка-ярмарка, на якій були представлені творчі роботи працівників та учнів закладів  культури Яготинщини.

Різноманітність виробів  викликали захоплення,   бо були об`єднані любов`ю до  України та великою надією на нашу перемогу.

Під час виставки всі мали змогу поспілкуватися, послухати та поспівати пісень, придбати собі щось на згадку. Всі  зібрані  кошти були перераховані  у фонд «Повернися живим».

Дякуємо всім, хто долучився да нашої  виставки-ярмарки та допоміг зібрати кошти для наших ЗСУ.

ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА!!!