Скажи мені українською

Дата: 05.08.2022 09:49

Ми – не УкраІна, ми – Україна.

Ми – не окраїна, ми є країна.

Ми – не украІнци, ми – українці.

В рідній країні ми – не чужинці.

Ми українці, вкраїнський народ.

Доля дала нам багато щедрот:

Рук працьовитість, вроди квітучість,

Ніжність душі, чорноземів родючість,

Наймелодійніше в світі всім слово!

Знаймо про це і шануймось, панове!

Валерій Масенко

Мова – це обличчя людини, показник її культури. Тому кожен з нас, хто почувається українцем, має оголосити війну своєму суржикові. Русизми у нашому мовленні, які спотворюють мову, є наслідком багатовікового засилля і панування російської мови в Україні.

Для всіх шанувальників рідного слова, хто хоче підвищити рівень знання української мови, більш упевнено й грамотно говорити українською на базі Яготинської центральної бібліотеки для дорослих 3 серпня стартував безкоштовний курс вдосконалення вивчення рідної мови «Скажи мені українською». Першими слухачами були працівники відділу культури та туризму Яготинської міської ради на чолі з Соколенко Людмилою Миколаївною. Початок відбувся. За допомогою цікавих вправ присутні перевірили свої знання з української мови, написали диктант та переглянули презентацію «Як «прокачати» свою українську мову».

Запрошуємо всіх бажаючих. Вік – необмежений. Участь БЕЗКОШТОВНА! Заняття щосереди об 11.00