A A A K K K
людям із порушенням зору
Відділ культури та туризму Яготинської міської ради

До 475 річчя від дня народження письменника

Дата: 05.10.2022 15:37
Кількість переглядів: 228

Майже в кожній літературі знайдеться письменник, ім'я якого незмінно виринає в пам'яті, ледве зайде мова про цю літературу. Скажімо, літературу українську репрезентує Тарас Шевченко, польську – Адам Міцкевич, англійську – Вільям Шекспір. А в літературі іспанській це, безумовно, Сервантес.

Мігель де Сервантес Сааведра – іспанський новеліст, драматург, поет та класик світової літератури, відомий, передусім, написанням знаменитого на весь світ твору «Пригоди Хитромудрого іда́льго Дон Кіхо́та з Лама́нчі», який багато критиків називають першим сучасним романом та одним із найкращих творів світу, який став джерелом натхнення не тільки письменників, а й  музикантів та живописців.

Мігель де Сервантес прожив цікаве складне життя, був військовим, перебував у полоні, сидів у в’язниці за борги, активно займався літературною діяльністю. У творчому доробку письменника – сонети, елегії, близько 30 п’єс, романи та новели.

До 475 річчя від дня народження письменника працівники Яготинської центральної бібліотеки для дорослих презентують огляд творчості «Мігель Сервантес. Поет у прозі».

Бажаєте ближче познайомитись з творчістю найзнаменитішого іспанського письменника та знайти інформацію про його цікаве і нелегке життя – тоді до зустрічі у нашій бібліотеці.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора