ПАМ'ЯТЬ....

Дата: 27.10.2022 16:05

Друга світова війна принесла з собою таку безліч трагедій, віроломства і зруйнованих доль, що до цих пір все людство із сумом і гіркотою згадує про ті далекі події, які торкнулися усіх українців. Перемога. Це була перемога зі сльозами на очах.

З метою увіковічити історичну пам’ять про визволення України від німецько-фашистських загарбників працівники Яготинської центральної бібліотеки для дорослих презентують виготовлений власноруч лепбук «Онукам подвиги дідів в житті слугують прикладом величним», у якому можна знайти цікаву інформацію про  цю війну у цифрах, великі битви на території України, жіночі історії війни та багато іншої корисної інформації.

Ми пам’ятаємо усіх героїв, чия боротьба, самовіддана праця і героїзм сприяли звільненню України від нацистів. У серці кожного з нас жива пам’ять про неоціненний внесок українців у спільну перемогу в цій жахливій війні.