Яготинський міський будинок культури запрошує

Дата: 12.12.2022 08:24

Перші  згадки  про будинок культури відносяться до кінця 30-х років (тоді його йменували сільбуд).  У  1967 році за ініціативи та сприяння місцевої влади зведено новобудову – сучасний  Яготинський міський будинок культури.

Приміщення перебуває у комунальній власності Яготинської міської ради. Глядацька зала розрахована на 400 місць, сцена оснащена професійною звуковою та освітлювальною апаратурою. Впродовж року тут проводяться урочистості, творчі зустрічі, концерти, тематичні вечори та т.п..

МБК є осередком виховної, культурно-масової та просвітницької роботи в місті. Його мета – створення умов для художньої самодіяльності, духовного розвитку, задоволення культурних потреб і організація відпочинку населення.

З метою підвищення кваліфікації працівників сільських клубних закладів методична служба проводить семінари, впроваджує та застосовує нові форми та методи роботи задля розвитку самодіяльної народної творчості, відродження та збереження національної культури та  традицій.

Працівники будинку культури сприяють підвищенню музичного, художнього  та хореографічного розвитку у дітей, молоді, дорослих та людей поважного віку. На базі будинку культури функціонують 9 аматорських колективів, з них 5 вокально-хорові та 4 - інструментальні:

• Народний ансамбль народної музики та пісні  «Дивосил» (кер. –заслужений працівник культури України В. Кутєпов);
    • Народний хор «Солдатська памʼять» (кер. заслужений працівник культури України В. Кутєпов);
    • Народний ансамбль «Рідні наспіви» (кер. заслужений працівник культури України Г. Чепіль);
    • Вокальний ансамбль «Мереживо»
    • Вокальний гурт «Дивосвіт» (кер. С.Павленко);
    • Солісти – вокалісти;
    • Естрадний  ВІА «Дежавю» (кер. С. Павленко);
    • Естрадний ВІА  «The point» (молодіжний) (кер. С.Павленко).

Розвитку творчості серед дітей та молоді сприяють гуртки за спрямуванням:

• театральний (кер. Л. Климовська);
  • «Творча майстерня» (кер. Н.Шевченко);