Передноворічна зустріч із Святим Миколаєм

Дата: 25.12.2022 14:20

Іде війна. А я про щастя мрію.

Про мир, красу, і людяність, тепло.

Словами добрими я землю всю засію,

Щоб в душах сонечко цвіло.

Коли твоїй країні потрібна допомога, неважливо скільки тобі років. Важливо, що ти поруч. Цьогоріч Чудотворець отримав багато дитячих листів з недитячими проханнями: закрити небо України, повернути рідних додому, наблизити Перемогу. Тому Святий поспішив із далеких небесних просторів, щоб принести нам Боже благословення. Разом з ним завітали до Яготинської громади Мир і Щастя, янголи Віри, Надії та Любові. Замість Снігурки зʼявилася… Україна. Вона розповіла, що відчуває любов і підтримку українців, їхню жагу бути вільними, що горда нашою згуртованістю, незламністю, витримкою…

Музичними номерами святковий настрій глядачам піднімали вокальний ансамбль «Віста» Яготинської дитячої школи мистецтв та вихованці Яготинської дитячої музичної школи. Особливу духовну єдність присутні відчули під час пісні «Непереможна Україна» у виконанні Миколая.

Малята розповідали Святому вірші, ділилися заповітними мріями, охоче підписували рукавички побажань нашим захисникам, долучалися до майстер-класів. Батьки та гості дійства робили благодійні внески до скриньки на підтримку української армії. Адже свято вдалося завдяки нашим янголам охоронцям – Збройним Силам України.

Бережи нас, Боже,

Рідна Україна переможе!