Україна - це світло

Дата: 24.04.2023 16:02

Україна – це світло кожного з нас,

Україна –це пісня, що лине здаля,

Україна у серці живе повсякчас,

Україна – це Богом нам дана земля.

Леся Горова

Задушевна творча зустріч вихованців мистецьких шкіл Яготинщини із народною артисткою України, членом Національної Спілки композиторів, українською співачкою і поетесою, волонтеркою Лесею Горовою відбулася 21 квітня в актовій залі Яготинської дитячої школи мистецтв.

Перед шанувальниками музичного мистецтва зі вступним словом виступила директор дитячої музичної школи Тетяна Єрмоленко. Наш земляк Анатолій Саса присвятив поетичні рядки артистці та подарував квіти з власною збіркою поезій «Немеркнуче світло».

Розповідаючи про секрети натхнення, Леся Горова подарувала присутнім свої патріотичні композиції: «Не бійся жити», «Перепілонька», «Друзі», «Єднаймося, українці». Одну із пісень презентованої збірки «Україна – це світло», народна артистка виконала разом із хоровим колективом дитячої музичної школи (керівник Гарасько-Руденко С.А.).

З вуст солісток Яготинської дитячої музичної школи Влади Воловаги, Ані Редьки і Даші Борисенко (клас викладача Єрмоленко Т.М.) прозвучали твори «Лісова пісня», «Голубка», «Не може заснути малюк».

Казковий і пісенний світ композиторки продовжив перегляд музичних кліпів «Різдвяна зірка», «Колядка від янголятка», «Намисто», «Крила».  У дуеті з молодшою донькою Зоряною співачка виконала «Танок», «Вереда», «Всі ми потрібні», «Синьоока дівчина». Пісня «Солдатику мій» (хореографія Зоряни Опанасенко) стала вже оберегом для наших воїнів, адже від початку війни в Україні Леся Горова їздить на передову з волонтерською допомогою та морально підтримує наших військових піснями.

Мистецька подія залишила неповторні, незабутні емоції. Учасники зустрічі були вражені щирістю співачки, її позитивом, гумором і великим патріотизмом. Зворушеною залишилася і сама артистка.

Сила творчості, енергетика добра, любові та надії об’єдналась в одній спільній меті: «Навчаємось та творимо заради майбутнього».