«Мама - вічна і свята...»

Дата: 12.05.2023 10:10

Під такою назвою у Яготинській центральній бібліотеці відбулося засідання літературно-мистецької студії «Поетичне сузір’я Яготинщини», присвячене Дню Матері.

Мама - найрідніша, найвідданіша людина у нашому житті. Варто повертати їм сторицею любов і турботу. Навіть за межею вічності їхнє материнське ангельське крило боронить нас від лиха, захищає та оберігає з небес.

Саме про це звучали поезії Лариси Зеленської, Анатолія Вишневецького, Оксани Розум, Алли Овчаренко (і її картина з українською матір’ю, що заколисує на руках немовля). А Микола Куць подарував не лише задушевний вірш про батьківську хату і рідне село, а ще й авторські пісні про маму, виконані ним під гітару.

Митці вклали у присвяти матерям всю свою любов, ніжність і щирість. Вони зворушливо, щиро і просто читали власні віршовані перлини, вільно спілкувалися та обмінювались думками, а присутні щиро їм аплодували.

Особливу атмосферу свята створила дитяча виставка портретів матусь вихованців ДНЗ «Берізка».

Зі святом, дорогі наші мами! Здоров’я вам, мирного неба і вдячних дітей!