«Співочі діаманти» Київщини

Дата: 04.07.2023 08:51

«Разом з піснею йдемо до Перемоги!» – під таким гаслом, 30 червня 2023 року у с. Старі Петрівці Петрівської ТГ Вишгородського району відбувся І Обласний фестиваль сучасної української пісні «Співочі діаманти», участь в якому взяли  солістки Гензерівського сільського клубу Вікторія Андрущенко та Вікторія Бусленко. Дівчата представили Яготинську громаду та отримали дипломи фестивалю.

У заході, організованому та проведеному  Київським обласним центром народної творчості та культурно-освітньої роботи, взяли участь майже пів сотні солістів та ансамблів малих форм з Київської області. Кожна територіальна громада представила по два номери. Тривало дійство близько 5 годин. Оцінювало учасників поважне журі, у складі якого були Заслужені артистки України та лауреати всеукраїнських та міжнародних конкурсів.

Вітаємо дівчат і зичимо їм подальших творчих злетів!