Всі таланти потребують визнання та заслуговують нагород за свою діяльність

Дата: 27.07.2023 16:31

Літні канікули? Ні! Не чули!

Так стверджують учні та викладачі Яготинської дитячої музичної школи і продовжують поповнювати мистецьку скарбничку творчих досягнень та перемог.

Всеукраїнський двотуровий фестиваль-конкурс учнівської та студенської творчої молоді «РАЗОМ – ГРАЄМО, СПІВАЄМО, ТАНЦЮЄМО» за сприяння Міністерства культури та інформаційної  політики України приніс вихованцям школи наступні перемоги:

Дипломами ГРАН-ПРІ нагороджені:

- квінтет у складі Владислави Воловаги, Миколи й Василя Сав’юків та їх керівників Володимира Єрмоленка і Світлани Стоцької;

- ансамбль скрипалів «Фантазія» та вокальний ансамбль «Дзвіночок» (керівники Стоцька С.Ф. , Гарасько-Руденко С. А.);

- дует «Fire Furies» у складі Владислави Воловаги та Світлани Стоцької (керівник Стоцька С.Ф.);

- Діана Півак (викладач Озеракіна В.О.)

І місце фестивалю отримали:

•  інструментальний дует у складі Марії Трав’янко та Марини Коваленко (викладач Ткачук Н.М.);
  •  Поліна Леглай (викладач Ткачук Н.М.);
  •  Ніколь Кругляк (викладач Ткачук Н.М.);
  •  Марія Трав’янко (викладач Ткачук Н.М.);
  •  дует у складі Енея та Давида Щербакових (викладач Озеракіна В.О.);
  •  Микита Міщенко (викладач Крикуха С. М.).

Вітаємо команду професійних викладачів школи, які вміло допомагають розвивати  таланти не менш талановитим учням.