Симфонія літа

Дата: 31.08.2023 15:35

Найвищою нагородою – Дипломом Лауреата премії Гран-Прі – нагороджено викладача Яготинської дитячої школи мистецтв Аллу Романову на Міжнародному багатожанровому фестивалі-конкурсі мистецтв «Симфонія літа», організованого Центром освітніх інновацій та Творчості «Гармонія».

Серед великої кількості учасників різних жанрів найвищу нагороду отримали лише 15 конкурсантів.

Створення подібних відеоробіт – це праця не лише однієї людини – в даному випадку кліпмейкера – а всього творчого дружнього колективу.  Тож в зйомках кліпу взяли участь учні по класу сольного співу викладача Віри Кисіль.

Своїм прикладом педагоги доводять, що досягати нових вершин можна у будь-якому віці і надихають вихованців наполегливо працювати над собою.

Кліп «Ой мамо, люблю Гриця» у виконанні вокального ансамблю «Віста» можна переглянути за посланням