Підсумки 2023 року

Дата: 18.12.2023 14:40

15 грудня відбувся підсумковий семінар-практикум для бібліотечних та клубних працівників.

Гостей зустрічала виставка різдвяно-новорічної атрибутики, розташована у фоє Яготинського міського будинку культури. Кращі роботи відібрано для участі у культурно-мистецькій акції «Побачення з Різдвом» у Київській обласній державній адміністрації.

З вітальним словом до працівників культури звернулася заступник міського голови Олена Федина. Вона розповіла про результати роботи в громаді, поділилася планами на наступний рік. В презентації «Підсумки 2023 року» перегорнула сторінки культурно-мистецьких подій поточного року начальник відділу Людмила Соколенко. Настрою публіці додали 6 відеороликів-інтерв’ю, які були підготовані до Дня працівників культури та аматорів народного мистецтва. Про «Украдене Різдво» присутнім розповіла заввідділом обслуговування центральної бібліотеки для дорослих Марина Чайка. Про роль і значення музичного фольклору під час війни доповіла методист Яготинського МБК Оксана Власенко. Бібліотекар Фарбованської бібліотеки-філіалу Зоя Пінчук виступила із доповіддю «Страж  душевного спокою – індикатор працездатності». А провідний методист Оксана Борщик надала методичні рекомендації для керівників гуртків з організації та проведення виставок образотворчого та декоративно-ужиткового мистецтва дитячих робіт.

Насамкінець голоси працівників закладів культури злилися в колядці «Добрий вечір тобі, пане господарю…»