Дата: 25.01.2024 15:22

25 січня участь у засіданні Колегії Департаменту культури та туризму Київської обласної державної адміністрації на тему «Плани роботи на 2024 рік та перспективи розвитку галузей культури та туризму в умовах дії правового режиму воєнного стану» взяли начальник відділу культури, туризму та релігій Яготинської міської ради Людмила Соколенко, директор Яготинського міського будинку культури Володимир Костина, директор Яготинської централізованої бібліотечної системи Людмила Василенко.

Працівників закладів культури Яготинщини Світлану Стоцьку, Ольгу Красну, Зою Пінчук, Марину Чайку, Надію Слабковську та начальника відділу культури, туризму та релігій Яготинської міської ради Людмилу Соколенко відзначено нагородами.

Тримаємо стрій на культурному фронті!