Народному аматорському хору "Джерело" - 25!

Дата: 02.02.2024 10:27

Сьогодні своє 25-річчя від дня заснування святкує народний аматорський хор «Джерело» Сулимівського сільського клубу, який знаний не лише в області, а й за її межами.

Щиро бажаємо, щоб колектив і надалі вражав слухача своїм самобутнім мистецтвом, сповнював серця животворною силою пісні.

Щира подяка за щедрість свого таланту незмінному керівникові хору, заслуженому працівникові культури України Володимиру Кутєпову.

На відео, взятому з архіву, зведений хор с.Панфили та с.Сулимівка під час огляду-конкурсу аматорського мистецтва, присвяченого пам'яті Тараса Григоровича Шевченка. Акомпаніатор - Володимир Кутєпов. Диригент - Зеновія Геда, керівник народного аматорського колективу "Оберіг" Панфильського сільського клубу