Із робочим візитом до до «Arsenal Art Space» у м.Прилуки

Дата: 27.02.2024 12:23

З метою долучення Яготинської громади до грантового проєкту «Креативна Європа», представники галузі культури у складі Людмили Соколенко, Володимира Костини, Людмили Василенко та Євгенії Дяченко, завітали до «Arsenal Art Space» у м.Прилуки Чернігівської області, щоб перейняти досвід роботи мистецького простору.

Представники Яготинської ТГ мали можливість зустрітись та поділитись досягненнями в культурно-мистецькій діяльності із засновником мистецького проєкту Андрієм Карповим.

У планах – оновлення та перезавантаження частини Яготинського міського будинку культури та центральної бібліотеки для дорослих щодо наповнення змісту як в інтер’єрі, так і в заходах.

Сподіваємося, містяни, митці та люди з творчим потенціалом долучаться до створення артпростору, щоб мати місце для втілення власних ідей.