A A A K K K
людям із порушенням зору
Відділ культури, туризму та релігій Яготинської міської ради

Реалізація проєкту «Духовні скарби Яготинщини»

Дата: 07.03.2024 11:44
Кількість переглядів: 92

   Кажуть, що наділена талантом людина, талановита у всьому. А коли  до золотих рук  долучається ще й творча фантазія та бажання краси, тоді народжуються роботи, сповнені гармонії, глибокого сенсу та потужної енергетики.

   Суворе життя простіше  можна пережити лише займаючись улюбленою справою. А улюблена справа молодої майстрині Наталії Шевченко  -  створення   ляльок. Спочатку це були персонажі казок та  інтер'єрні іграшки, потім – авторські ляльки-мотанки.

   В рамках проєкту «Духовні скарби Яготинщини» 6 березня 2024 року в приміщенні КЗ КОР «Київська обласна бібліотека для дітей» презентовано персональну виставку майстрині-лялькарки Наталії Шевченко, від  іграшок якої черпаєш оптимізм та жагу до життя.

   Привітати Наталію та подарувати святковий настрій приїхала невеличка творча родина: оксамитовий баритон Яготинщини Сергій Дорошенко, окраса будь-якого мистецького заходу – викладач та учениця Яготинської музичної школи Світлана Стоцька і Влада Воловага та творча надія нашої громади – Роман Дорошенко.

   Ми щиро вдячні цій веселій, харизматичній, позитивній майстрині Наталії Шевченко за її активну громадянську позицію, бажаємо їй невпинного розвитку, творчого неспокою та маємо надію на подальшу творчу співпрацю з Київською обласною бібліотекою для дітей.

 

 « повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора