Розпочато відбір ІІІ огляду-конкурсу аматорського мистецтва, присвячений пам’яті Тараса Шевченка

Дата: 12.03.2024 15:01

Вже традиційним на Яготинщині стало зустрічати прихід весни проведенням огляду-конкурсу аматорського мистецтва,  присвячений пам’яті Тараса Шевченка. Напевно, символічним є те, що доля подарувала нам Кобзаря саме навесні, коли пробуджується природа, адже і він пробудив український люд, нашу національну свідомість.

12 березня в Яготинському МБК відбувся перший день відбіркового туру ІІІ огляду-конкурсу. Свій мистецький доробок дарували світочу української культури народний аматорський ансамбль народної пісні «Рідні наспіви» (керівник заслужений працівник культури України Григорій Чепіль) та театральний колектив «Арт Хвиля» Яготинського міського будинку культури (керівник Людмила Климовська), солстка  народного аматорського хору «Джерело» Сулимівського сільского клубу Любов Безсмертна (керівник заслужений працівник культури України Володимир Кутєпов), дитячий дует «Viva» та тріо «Співоча родина» Богданівського СБК (керівник Вікторія Сімороз), тріо та вокальний ансамбль Ничипорівського СБК (керівник Юлія Гулінська), читець Катерина Величко та ансамбль «Червона калина» Фарбованського СБК (керівник Віталій Пащенко), читці Капустинського СБК Галина та Олександр Погорєлови, читець Анастасія Александрова та вокальний ансамбль «Чарівниця» Кулябівського СБК (керівник Микола Кирик).