Музика весни

Дата: 17.04.2024 13:22

Весна вдягає погляд цвітом:

Думками обнімає скроні.

Сльозою ноти дотик в віти.

Ріднить мелодія долоні.

…І гріє звук надії вітру:

Сопілка, як молитва мови,

Плекає єдності палітру

П'янкої з скрипкою розмови.

Оксана Розум

Днями в Яготинський дитячій музичній школі відбулося свято «Музика весни». Це був не просто концерт – це була феєрія талантів. Учні класу викладача Світлани Стоцької Каріна Бабич,  Вероніка Панченко, Назар Розум, Олександра Гончарук, Олександра Ковальчук, Руслана Кияшко, Ліліана Соколовська, Антон Єрмоленко, Дмитро Локтіонов, Олексій Редька, Богдан Кудрявський, Софія Невмержицька, Аріна Колос, Владислава Воловага, Софія та Ольга Чучман демонстрували свої досягнення у грі на скрипці. Крім того, обдарована юнь презентувала свої здібності у вокалі та в грі й на інших музичних інструментах. Увазі глядачів були представлені номери за участю скрипки (соло, дуети, квартет, ансамбль), фортепіано,  сопілки, бас гітари, спів соло та в хорі. Підготувати вихованців допомогли викладачі Ткачук Н.М., Єрмоленко Т.М., Гарасько-Руденко С.А. та Блощинський Є.В..

Дякуємо ЗСУ за можливість радіти весні, працювати та навчати діточок.