Підкорення мистецького Олімпу

Дата: 10.05.2024 12:58

Щиро вітаємо обдаровану юнь із високими здобутками у підкоренні мистецького Олімпу!

Днями талановиті вихованці Яготинської дитячої школи мистецтв класу викладача Ірини Самоп’ят здобули нові перемоги на Міжнародних фестивалях-конкурсах дитячої творчості. Своєю віртуозною грою юні музиканти підкорили серця членів журі та отримали дипломи лауреатів І та ІІ премії.

Лауреатами І ступеня в номінації «Дебют» на Міжнародному багатожанровому конкурсі мистецтв «Сузір’я талантів 2024» стали Вікторія Онищенко, Габріелла Потапенко та Максим Скуба.

У Міжнародному багатожанровому фестивалі-конкурсі мистецтв «Зіркова весна» в різних вікових категоріях дипломами Лауреатів І ступеня нагороджено Валерію Онищенко та Олександра Кисіля.

У V Міжнародному конкурсі мистецтв «Моя мрія» Лауреатом І ступеня стала Єлизавета Руденко.

Дипломами Лауреата І премії нагороджено Романа Дорошенка за участь у Міжнародному фестивалі-конкурсі мистецтв «Наша ненька Україна» та «GLOBAL TALENT».

Також у Міжнародному фестивалі-конкурсі мистецтв «Наша ненька Україна» дипломом Лауреата ІІ ступеня нагороджена Анастасія Блощинська.

Організатори конкурсів висловили подяки викладачу Ірині Самоп’ят за відмінну підготовку учнів.