Новини

25 січня участь у засіданні Колегії Департаменту культури та туризму Київської обласної державної адміністрації на тему «Плани роботи на 2024 рік та перспективи розвитку галузей культури та туризму в умовах дії правового режиму воєнного стану» взяли начальник відділу культури, туризму та релігій Яготинської міської ради Людмила Соколенко, директор Яготинського міського будинку культури Володимир Костина, директор Яготинської централізованої бібліотечної системи Людмила Василенко.

15:22 25.01.2024

Аналіз діяльності закладів культури Яготинщини

Традиційно початок року у працівників культури розпочинається з аналізу проведеної роботи за рік. Що вдалося реалізувати, над чим ще треба попрацювати, які нові форми роботи впровадити та які культурно-мистецькі заходи запланувати на нинішній рік.

15:01 12.01.2024

Побачення з Різдвом

З метою популяризації національних духовних цінностей та українських традицій Департамент культури та туризму разом із Київським обласним центром народної творчості організували та провели 21 грудня культурно-мистецьку акцію «Побачення з Різдвом». Можливість в ній представляти Яготинську громаду видалася відділу культури та туризму Яготинської міської ради.

16:39 21.12.2023

Підсумки 2023 року

15 грудня відбувся підсумковий семінар-практикум для бібліотечних та клубних працівників.

14:40 18.12.2023

Лялькових справ майстриня

Днями в етносвітлиці відбулася зустріч із лялькаркою Наталією Коваленко із села Сотниківка. Жінка родом із села П’ятихатки Василівської громади Запорізької області. До вислуги працювала на педагогічній ниві, 16 років обіймала посаду директора освітнього закладу. Посадила сад на обійсті школи, виростила трьох дітей…

10:05 16.12.2023

З вірою у ЗСУ і Миколая

Низку довгоочікуваних зимових новорічних і різдвяних свят відкриває День Святого Миколая.

14:32 07.12.2023

Персональна виставка хенд-мейду Тетяни Янко

Цього тижня в етносвітлиці відкрилася виставка хенд-мейду. Її авторка Тетяни Янко, не претендує на популярність, просто має потребу творити,  адже вона – майстриня на всі руки.

10:52 05.10.2023